left-quote1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec pulvinar dapibus leo.
O nas

Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu wsparcia prawnego

Klientów obsługujemy kompleksowo, a przydzielony każdemu opiekun dba o to, aby o nic nie trzeba było się martwić. Z przyjemnością skontaktujemy się z Państwem i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, których będą Państwo potrzebować.

ZADZWOŃ I ZADAJ NAM PYTANIE

Kompleksowo i skutecznie

Zaufali nam

CO ROBIMY

Z pasji do prawa. Nasze specjalizacje

Nasze referencje

Co Klienci mówią o "Kancelarii Prawnej Jaworska & Wspólnicy"

tomasz doniec
tomasz doniec
2024-01-24
Polecam Kancelarię, profesjonalnie zajęli się moją sprawą.
Piotr Sawicki
Piotr Sawicki
2023-12-09
Świetna i miła obsługa. Bardzo dobre podejście do klienta jako człowieka. Rzetelne, sprawne podejście do sprawy, dobry kontakt i przepływ informacji z klientem.
Agnieszka Krzyszkowska
Agnieszka Krzyszkowska
2023-12-05
Polecam Kancelarię z całego serca. Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Zanim do niej doszło mialam merytoryczne a przy tym pelne zrozumienia konsultacje z Panią Mecenas Anną Jaworską. Potem swietna współpraca i kontakt z Mecenasem Michałem Babikiem. Duże zaangazowanie ze strony Pana Mecenasa, bardzo solidne przygotowanie do każdej mojej sprawy. Pomoc, wsparcie, kontakt na każdym etapie. Ze strony Pani Mecenas Anny Jaworskiej również moglam liczyc na pomoc pod nieobecność Pana Babika. Kompleksowa obsługa Kancelarii, dbałość o detale. Jednym słowem wszystko co potrzeba w trudnych sprawach (pozornie łatywch też). Co ważne, realistyczne podejście do sprawy, bez obiecywania cudow. Dzięki świetnemu przygotowaniu merytorycznemu Pana Mecenasa, jedna sprawa wygrana a druga idzie w dobrym kierunku. Dobrze wydane pieniądze. Dziękuję bardzo jeszcze raz. Pozdrawiam Agnieszka
Pati Jagi
Pati Jagi
2023-09-26
Fantastyczna kancelaria, fantastyczni ludzie. Wszyscy bardzo mili, uprzejmi a przede wszystkim pełen profesjonalizm. W każdym momencie sprawy czułem się zaopiekowany. Pan Mecenas Michał z wielkim zaangażowaniem i anielska cierpliwością poprowadził mnie przez meandry sprawy. Jestem Kancelarii bardzo wdzięczny za wszystko. Pani Mecenas Jaworska to wdzięk, wiedza, profesjonalizm i nade wszystko empatia. Bardzo gorąco polecam.
Anna Brzeszczak
Anna Brzeszczak
2023-09-06
Dziękuję za pomoc, i merytoryczne , bardzo profesjonalne załatwienie sprawy. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i zaangażowanie.
Barbara Kaczor
Barbara Kaczor
2023-09-03
Bardzo konkretne informacje można uzyskać w kancelarii. Polecam
Paweł Chymkowski
Paweł Chymkowski
2023-07-03
Polecam! Pełen profesjonalizm !
Nasz zespół

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji

Jesteśmy dla Ciebie!

Szukasz pomocy prawnej?

dowiedz się więcej

BAZA WIEDZY

Wypowiadaliśmy się dla:

To Top